paslaugos

Makiažo pamokėlės

Individuali makiažo pamoka

Kaina:     2val/70€    4val/130€
Makiažo pamoką galite išsirinkti individualiai pagal savo poreikius.Individualūs mokymai busimiems arba esamiems visažistams kainą derinama pagal valandų skaičių. Temos derinamos individualiai pagal jūsų norus.
Bazinė "SAU" pamokos iki dviejų valandų trukmės programa: priemonės ir jų pasirinkimas individualiai SAU,  kaip prižiūrėti savo odą namuose, makiažo eiliškumas, veido korekcijos, problematiškų vietų maskavimas, modeliavimas, antakių korekcija,  dieninio makiažo atlikimas (švytinti/gaivi oda), akių šešėliavimo technika, spalvų derinimas, greitasis proginio makiažo atlikimas.  Jūsų priemonių krepšelio apžvalga ir rekomendacijos.Kiekvienos merginos/moters svajonė mokėti taisyklingai atlikti makiažą pati SAU.

Makiažo pamokėlės – jūsų progai.

Tai gali tapti puikia dovana, mergvakario ar gimtadienio proga. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite grožio pamokėlėmis mūsų jaukioje studijoje. Taip pat nepamirškite pasiimti gėrimų ir užkandžių.

Pagal jūsų poreikius galite pasirinkti kokį makiažą norėsite mokintis!

Makiažo pamokėlės metu sužinosite makiažo eiliškumo, veido modeliavimo, akių, lūpų korekcijos principus. Kaip teisingai pasirinkti produktus ir juos naudoti. Dieninis, vakarinis makiažas, akių šešėliavimas.  Kiekvienai merginai – moteriai bus ne tik puikus laiko praleidimas, bet ir naudingas.

Paslaugos:

2 valandų makiažo pamokėlė + makiažas atliekamas  išrinktąjai. Galima atsinešti savo užkandžius ir gėrimus:)

KAINA:  70€

2,5 valandos makiažo pamoka  + kiekviena  atlieka makiažą SAU.

Kaina: 50€ + 20€ kiekvienai dalyvei. Maximalus dalyvių skaičius - 5 merginos.


Visos kosmetikos priemonės suteikiamos, mokymo metu.

    Dalintis